HÜCRELİ ASPİRATÖRGERİ DÖN


Hücreli Aspiratör kenar profilleri ve takviye profilleri alüminyum malzemeden ekstrüzyon yolu ile imal edilmiştir. Profil iç yüzeyleri tamamen kapalı olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede cihaz içerisinde pislik birikimine yol açabilecek girinti ve çıkıntıların oluşması engellenmiştir.

Firmamıza ait olan özel profiller ve çıtalar kullanılarak oluşturulan Hücreli Aspiratör; hücresinde dış yüzeyde vida veya perçin görüntüsü bulunmamaktadır. Hücreli aspitatörlerde oluşturulan profil kasa üzerine iç ve dış cidarları galvanizli sac ve arası ses ve ısı izolasyonunu sağlamak amacı ile 25 mm taşyünü veya poliüretan olan paneller monte edilerek aspiratör hücresi oluşturulur.

Hücreli Aspiratör standart panel kalınlığı 25 mm olup istek halinde 50 mm yapilabilmektedir. Hücreli Aspiratörlerde emiş ve üfleme ağızlarının yanda veya üstte olmasi cihaz ebatlarında değişikliklere neden olmaktadır. Bu nedenle tablolarda her yön için ayrı ebatlar belirtilmiştir. Mahalden emilen havanın özelliğine göre sık kanatlı veya seyrek kanatlı fan kullanmak gerekmektedir.

Yüksek basınç gereken hallerde ve yağlı hava emişleri için es-rdh serisi olan seyrek kanatli aspiratör. Seçilmesi tavsiye edilir. Hücreli Aspiratör ebatını görebilmek için es -at , es -rdh resim tablosundan ihtiyaca göre tip, seri seçilip bu kodlara göre ebat tablosundan cihaz ölçüleri tespit edilir.

 

Dikkat !

Aksi belirtilmedikçe hava giriş ve çıkış ağızları standart olarak (YA-YE) yandan atış - yandan emiş yapılır. Lütfen hava giriş-çıkış ağızlarını siparişte belirtiniz. Klima santrallerinde kapı yönü seçimi için hava giriş tarafindan bakıldığında kapının sağda olması için (R) solda olmasi için (L) yazılmalıdır.