BANYO PANJURUGERİ DÖN


BANYO PANJURU KULLANIM ALANLARI

BP Banyo Panjuru; banyo ve wc lerde transfer menfezi olarak kullanılır. Menfezin arka kısmına haşare girmesini engellemek maksadı ile alüminyum rabiz teli takılır. Ayrıca transfer menfezi olarak da kullanılabilir. Kanatlar yandaki kol sayesinde aşağı yukarı hareket ettirilerek Banyo Panjuru açma kapama yapılır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak Banyo Panjurunun kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

BANYO PANJURU ÖZELLİKLER

Banyo Panjuru; özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Banyo Panjuru dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır.

 

BANYO PANJURU MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Banyo Panjuru ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Banyo Panjuru kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

BANYO PANJURU ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 250 mm ise dikey ölçüdür. EPB-U 500X250 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.