DIŞ HAVA PANJURU - TELLİGERİ DÖN


DIŞ HAVA PANJURU TELLİ KULLANIM ALANLARI

DHP Dış Hava Panjuru Telli; havalandırma sistemlerinde emici ve üfleyici olmak üzere bina cephesinde hava kanallarının ağzına monte edilir. Panjurun arka kısmına kuş ve yabancı madde girmesini engellemek maksadı ile metal rabiz teli takılır. Telli Dış Hava Panjuru kanatları dış kasaya 45˚ açı ile monte edilir.

 

DIŞ HAVA PANJURU TELLİ ÖZELLİKLER

Dış Hava Panjuru Telli; özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Dış Hava Panjuru Telli standart standart ebatları tablolarda verilmiştir. İstek üzerine her ebatta Telli Dış Hava Panjuru üretimi yapılmaktadır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak Telli Dış Hava Panjurunun kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

DIŞ HAVA PANJURU TELLİ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Dış Hava Panjuru Telli ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Menfezler kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

DIŞ HAVA PANJURU TELLİ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 250 mm ise dikey ölçüdür.
EPD-U 500X250 1 ADET