EMİCİ MENFEZ DAMPERLİGERİ DÖN


EMİCİ MENFEZ DAMPERLİ KULLANIM ALANLARI

TSKM-D Emici Menfez Damperli; tek sıra kanatlı menfezdir. Emici menfez olarak kullanılır. Hava yönlendirmesi için ortadaki kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir.

 

EMİCİ MENFEZ DAMPERLİ ÖZELLİKLER

Damperli Emici Menfez; özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır.

Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta Emici Menfez Damperli üretimi yapılmaktadır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline gore; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda Emici Menfez Damperli imalatı yapılabilir.

 

EMİCİ MENFEZ DAMPERLİ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Damperli Emici Menfez ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Menfezler kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

EMİCİ MENFEZ DAMPERLİ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Damperli Emici Menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey

ölçüdür. EMT-U 400X200 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.