EMİCİ MENFEZ DAMPERSİZGERİ DÖN


EMİCİ MENFEZ DAMPERSİZ KULLANIM ALANLARI

TSKM Emici Menfez Dampersiz; tek sıra kanatlı menfezdir. Emici menfez olarak kullanılır. Hava yönlendirmesi için ortadaki kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir.

 

EMİCİ MENFEZ DAMPERSİZ ÖZELLİKLER

Dampersiz Emici Menfez; özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır.

Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta Dampersiz Emici Menfez üretimi yapılmaktadır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline gore; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak Dampersiz Emici Menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Emici Menfez Dampersiz ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Menfezler kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

EMİCİ MENFEZ DAMPERSİZ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Dampersiz Emici Menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey

ölçüdür. EMT-U 400X200 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.