EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERLİGERİ DÖN


EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERLİ KULLANIM ALANLARI

SKM-ED Emici Silindirik Kanal Menfezi Damperli; tek sıra kanatlı eğrisel volüm damperli menfezdir. Emici menfez olarak kullanılır. Silindirik hava kanallarına monte edilebilmesi için istenilen kanal çapına göre imal edilmektedir. Hava yönlendirmesi için ortadaki kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir. Hava ayarı için menfezin arka kısmına volüm damper monte edilir. Bu menfezlerde hava ayarı menfezin ön yüzünde kanatların arasına monte edilmiş olan ayar anahtarı bir tornavida yardımı ile sağa sola hareket ettirilerek hava ayarı yapılır.

 

DİKKAT !

Bu tip menfezlerde sipariş esnasında menfezin monte edileceği kanal çapı mutlaka belirtilmelidir. Belirtilen ebatlarda montaj şekline gore ; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERLİ ÖZELLİKLER

Emici Silindirik Damperli Kanal Menfezi özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERLİ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Emici Silindirik Damperli Kanal Menfezi ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Emici Silindirik Damperli Kanal Menfezi kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERLİ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey ölçüdür.
EMT-R-UP 400X200 1 ADET