EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZGERİ DÖN


EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ KULLANIM ALANLARI

SKM-E Emici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz; tek sıra kanatlı dampersiz eğrisel menfezdir. Emici menfez olarak kullanılır. Silindirik hava kanallarına monte edilebilmesi için istenilen kanal çapına göre imal edilmektedir. Hava yönlendirmesi için ortadaki kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir.

 

EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ ÖZELLİKLER

Emici Silindirik Dampersiz Kanal Menfezi özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart Emici Silindirik Dampersiz Kanal Menfezi ebatları verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

DİKKAT !

Bu tip menfezlerde sipariş esnasında menfezin monte edileceği kanal çapı mutlaka belirtilmelidir. Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük İmal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda Emici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz  imalat yapılabilir.

 

EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Emici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Menfezler kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır. Tabloda standart ölçüler verilmiş olup Istek halinde her ebatta imalat yapılmaktadır.

 

EMİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey ölçüdür. EMT-R-U 400X200 / Ø 300 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. Emici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz, istenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.