KAPI TRANSFER MENFEZİGERİ DÖN


KAPI TRANSFER MENFEZİ KULLANIM ALANLARI

KTM Kapı Transfer Menfezi; havalandırma sistemlerinde hava transfer menfezi olarak kullanılır. Kanatlar ve açıları sabittir ayarlama yapılamaz. Pozitif ve negatif basınçlı sistemlerde içeriden dışarıya veya dışarıdan içeriye serbest hava geçişini sağlamak üzere kapı veya duvara monte edilirler.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

KAPI TRANSFER MENFEZİ ÖZELLİKLER

Kapı Transfer Menfezi özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart Kapı Transfer Menfezi ebatları verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

KAPI TRANSFER MENFEZİ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Kapı Transfer Menfezi ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Kapı Transfer Menfezi kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

KAPI TRANSFER MENFEZİ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey ölçüdür. EMK-U 400X200 1 ADET