KARE PETEK MENFEZGERİ DÖN


KARE PETEK MENFEZ KULLANIM ALANLARI

KPM Kare Petek Menfez; alüminyum profilden yapılmış çerçeve içerisine polietilen kare petek monte edilerek yapılmıştır. Fan coil emişinde, asma tavanda kontrol kapağı olarak veya transfer menfezi olarak kullanılır. Kare Petek Menfez; kontrol kapağı uygulamalarında menteşeli ve kilitli olarak imal edilmektedir. İstenildiğinde elyaf filtre monte edilebilir.

 

KARE PETEK MENFEZ ÖZELLİKLER

Kare Petek Menfez özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda Kare Petek Menfez imalatı yapılabilir.

 

KARE PETEK MENFEZ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Kare Petek Menfez ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Kare Petek Menfez kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

KARE PETEK MENFEZ  ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm yatay ikinci yazılan ölçü 250 mm ise dikey ölçüdür. EMR-U 500X250 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.