LINEER MENFEZGERİ DÖN


LINEER MENFEZ KULLANIM ALANLARI

LM Lineer Menfez; havalandırma sistemlerinde hava transfer menfezi olarak, Fan-coil lerde emiş ve üfleme menfezi ve kapatılan radyatör önlerinde Lineer Menfez kullanılır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak Lineer Menfez kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

LINEER MENFEZ ÖZELLİKLER

Lineer Menfez özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Lineer Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

LINEER MENFEZ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Lineer Menfez ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Lineer Menfez kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

LINEER MENFEZ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 250 mm ise dikey ölçüdür.EMS-U 500X250 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dır. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.