SABİT KANAT MENFEZGERİ DÖN


SABİT KANAT MENFEZ KULLANIM ALANLARI

SKM Sabit Kanat Menfez; küçük ebatlarda dış hava panjuru olarak kullanılır. Ayrıca transfer menfezi olarak da kullanılabilir. İstenilmesi halinde Sabit Kanat Menfez arka kısmına haşare girmesini engellemek maksadı ile alüminyum rabiz teli takılabilir. Kanatlar sabit olup ayarlama yapılamaz.

 

DİKKAT

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanal a montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

SABİT KANAT MENFEZ ÖZELLİKLER

Sabit Kanat Menfez özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta Sabit Kanat Menfez üretimi yapılmaktadır.

 

MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Menfezler ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Sabit Kanat Menfez kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 250 mm ise dikey ölçüdür. SKM-U 500X250 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.