SLOT MENFEZGERİ DÖN


SLOT MENFEZ KULLANIM ALANLARI

SLT Slot Menfez; havalandırma sistemlerinde emici ve üfleyici olarak kullanılır. 1 - 2 - 3 - 4 sıralı veya daha fazla sıralı olarak üretilebilir. Slot Menfez ön panelinde bulunan polietilen malzemeden yapılmış özel kanatçıklar sayesinde hava yönlendirme ve hava ayarı yapılabilir.

 

SLOT MENFEZ ÖZELLİKLER

Slot Menfez özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller ve polietilen kanatçıklar kullanılarak imal edilmiştir. Menfezler kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart Slot Menfez ebatları verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

SLOT MENFEZ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Slot Menfez ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Slot Menfez kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

SLOT MENFEZ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm slotun boyu ikinci yazılan 2 sıra ise sıra sayısını belirtir. SLT-U 1000 mm 2 sıralı 1 adet Standart boya rengi RAL 9010’ dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.