ÜFLEME MENFEZ DAMPERSİZGERİ DÖN


ÜFLEME MENFEZ DAMPERSİZ KULLANIM ALANLARI

ÇSKM Üfleme Menfez Dampersiz; çift sıra kanatlı menfezdir. Üfleme menfezi olarak kullanılır. Hava yönlendirmesi için yatay ve dikey kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir.

 

ÜFLEME MENFEZ DAMPERSİZ ÖZELLİKLER

Dampersiz Üfleme Menfez; özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

ÜFLEME MENFEZ DAMPERSİZ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Dampersiz Üfleme Menfez ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Dampersiz Üfleme Menfez kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

ÜFLEME MENFEZ DAMPERSİZ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Dampersiz Üfleme Menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey ölçüdür. EMC-U 400X200 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. Üfleme Menfez Dampersiz, istenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.