ÜFLEME MENFEZİ PARALEL DAMPERLİGERİ DÖN


ÜFLEME MENFEZİ PARALEL DAMPERLİ KULLANIM ALANLARI

ÇSKM-D Üfleme Menfezi Paralel Damperli; çift sıra kanatlı paralel menfezdir. Üfleme menfezi olarak kullanılır. Hava yönlendirmesi için ortadaki kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir. Hava ayarı için menfezin arka kısmına paralel kanatlı damper monte edilir. Bu menfezlerde menfezin ön yüzündeki kol yardımı ile sağa sola haraket ettirilerek hava ayarı yapılır.

 

ÜFLEME MENFEZİ PARALEL DAMPERLİ ÖZELLİKLER

Üfleme Menfezi Paralel Damperli; özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Paralel Damperli Üfleme Menfezi dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

DİKKAT !

Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanala montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda Paralel Damperli Üfleme Menfezi imalatı yapılabilir.

 

ÜFLEME MENFEZİ PARALEL DAMPERLİ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Paralel Damperli Üfleme Menfezi ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Üfleme Menfezi Paralel Damperli kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır. Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.