ÜFLEYİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZGERİ DÖN


ÜFLEYİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ KULLANIM ALANLARI

SKM-Ü Üfleyici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz; çift sıra kanatlı dampersiz menfezdir. Üfleme menfezi olarak kullanılır. Silindirik hava kanallarına monte edilebilmesi için istenilen kanal çapına göre imal edilmektedir. Hava yönlendirmesi için yatay ve dikey kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir.

 

DİKKAT !

Bu tip menfezlerde sipariş esnasında menfezin monte edileceği kanal çapı mutlaka belirtilmelidir. Belirtilen ebatlarda montaj şekline gore; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak net ebatlarda imalat yapılabilir.

 

ÜFLEYİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ ÖZELLİKLER

Üfleyici Silindirik Dampersiz Kanal Menfezi özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

 

ÜFLEYİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Üfleyici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Üfleyici Silindirik Kanal Menfezi Dampersiz kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

 

ÜFLEYİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEZİ DAMPERSİZ ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey ölçüdür. EMC-R-U 400X200 / Ø 300 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 dur. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir.